facebook tracking
Barnpassare till Kids Club

Barnpassare till Kids Club

Just nu söker vi personal till vår Kids club (barnpassning) 

Vi söker dig som är fyllda 16 år eller äldre. Som anställd i vår Kids Club ingår att ta hand om våra medlemmars barn när de tränar hos oss samt ge alla en god service. Att aktivt delta i aktiviteter för barnen och få dem att trivas hos oss så både förälder och barn är nöjda. Samt hålla barnrummet helt och rent. 

Som barnpassare krävs stort tålamod, men också mycket värme och omtanke. I den här yrkesrollen gäller det att ha lätt till skratt och full koll även på vad som händer bakom ryggen. Har du erfarenhet av barnpassning eller arbete på förskola är det meriterande.            Du är en god kollega, har god samarbetsförmåga, pålitlig, kan hålla tider och gillar att vara kreativ.

Vid anställning skall du kunna visa upp att du ej finns med i polisens belastningsregister.

Du måste kunna tala svenska språket. 

Anställningen är en timanställning vid behov. 

Intervjuer kommer ske löpande så skicka in din ansökan omgående. 

 

 

Skicka ansökan

Eller vet du någon som skulle passa ännu bättre? Berätta för dem.

Kardanvägen, Trollhättan

Kardanvägen 12
46138 Trollhättan Vägbeskrivning trollhattan.kardanv@stc.se 0520-134 50

Arbetsplats och kultur

Glädje, passion, personlighet, proffsighet och gemenskap är värdeorden som präglar våra träningsanläggningar. Hälsan är det viktigaste vi har, därför är ett friskare liv STC:s självklara målsättning. Regelbunden träning är en av nycklarna till rummet där alla känner styrka, kondition och inte minst en ökad livslust. Resan dit startar på våra klubbar där det personliga mötet mellan personal och medlemmar är viktigt. Att hjälpa, serva och ge goda råd till de som besöker våra gym är en del av vardagen. Med engagemang och kunskap ger vi våra medlemmar stöd på vägen till ett friskt och hållbart liv.

Jobbar du redan på STC?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@stc.se
Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor